image image image image
عصب کشی

کانالهای ریشه،مسیر های بسیار باریکی هستند که از بالای یک دندان منشعب شده بطور عمودی در ریشه ها پایین  آمده و تا نوک ریشه ها امتداد دارند.

هر دندان بین یک تا چهار کانال ریشه میتواند داشته باشد. برخی از مشکلات دندانی مثل پوسیدگیهای عمیق میتوانند مغز دندان و این کانالها را آلوده و عفونی کنند که پیامد آن حساسیت،درد و ایجاد  آبسه است.درمان ریشه دندان یک راه درمانی متداول است که شامل خارج کردن مواد عفونی شده مغز و کانالهای ریشه و تمیز کردن این نواحی و پر کردن آنهاست.
سفيدكردن دندان‌ها  شاید شما از بد رنگی دندان هایتان ناراضی باشید یا حتی مایل باشید برای داشتن یك چهره زیباتر، دندان های سفیدتری داشته باشید. معمولا رنگ دندان های هر فرد با رنگ پوست او هماهنگی دارد. اگر به چهره یك سیاهپوست نگاه كنید، امكان دارد دندان های او خیلی سفید به نظر شما بیاید ولی حقیقت این است كه زمینه تیره و سیاه پوست او ایجاد خطای دید می كند و موجب می شود دندان هایش سفیدتر به نظر بیاید.
رنگ زرد دندان خبر می دهد از...
کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی از سال 1374 ( بیش از 15 سال ) سابقه ) فعالیت خود را در همین مکان فعلی آغاز نموده و روز به روز با گسترش کمی و کیفی به فعالیت خود ادامه داده است .
خدمات ما  بهترین نماینده شوراها کسی است که درد مردم را بداند ، با مردم همدل و صمیمی باشد ، از فساد دور باشد و دنبال اشرافیگری خود نباشد.
کاشت نگین دندان PDF چاپ نامه الکترونیک
کاشت نگین دندان

 

داشتن يک لبخند زيبا موهبتي است که همه حق دارند از آن برخوردار باشند
زيبايي مقوله اي است كه انسان همواره دنبال آن بوده و هست وهميشه ظاهر مرتب، زيبا و دلنشين يک فرد باعث افزايش اعتماد بنفس، غرور و جذابيت وي ميشود. اين احساس براي زيبا بودن از ديرباز با انسان همراه بوده و در طول گذشت زمان تنها روشهاي زيبا شدن بوده که دچار تغيير و تحول شده است.
حتما شما هم دريافته ايد که يک لبخند زيبا اولين چيزي است که در اولين برخورد جلب توجه مي کند و به خاطر مي ماند و زيبايي يک لبخند درخشان حتي در يک چهره معمولي چه تاثير مثبتي در روابط اجتماعي، شغلي، اقتصادي و ... دارد.
همچنين قطعا توجه کرده ايد که اغلب افراد موفق مانند مديران، تجار، سياست مداران، هنرپيشگان، خوانندگان و ... در جوامع پيشرفته دنيا داري لبخند زيبا و يا دست کم موزوني هستند
بد نيست بدانيد در اغلب موارد اين لبخند هاي زيبا، نتيجه کار هنرمندانه دندان پزشکاني است که با به کار گيري تکنيک هاي پيشرفته مانند سفيد کردن، ارتودنسي، لمينيت هاي دنداني، ايمپلنت و روکش هاي تمام سراميک چنين جلوه اي را به چهره ها بخشيده اند.
در گذشته هاي خيلي دور زنان از الماس كه در دندان كار گذاشته مي شد، براي بزرگي و زيبايي استفاده مي كردند ولي امروزه اين موضوع شكل جديدي به خود گرفته است.
در سال هاي اخير، با پيشرفت علوم و تکنولوژي مواد دندان پزشکي و توجه روز افزون مردم به امر زيبايي دندان ها، روش هايي در ترميم دندان ها، زيبا سازي و جايگزيني دندان ها معرفي شده اند که اين بعد از درمان هاي دندان،علم دندان پزشکي را دچار تحولات چشمگيري نموده اند که نمونه بارز آن کاشت نگين دندان مي باشد
شرکت پيشرو کالاطب به عنوان مرکز پخش و نمايندگي جديدترين و زيباترين نگين هاي زيبايي دندان ( کريستال و طلاسفيد و طلا زرد ) در ايران آمادگي قبول سفارش و ارسال آلبوم نگين ها و طريقه نصب نگين ها براي آرايشگاهها و تمام کساني که لبخند زيبا را دوست دارند مي باشد

برچسب ها : کاشت نگین دندان ، کاشت نگین ، نگین دندان ، نگین ، کاشت نگین دندان در کرج ، کاشت نگین دندان در ایران ، دندانپزشکی جهت کاشت نگین دندان ، tooth jewel

 

مقالات دندانپزشکی


با ما تماس بگیرید !

آدرس : کرج - خیابان طالقانی جنوبی - نبش کوچه شهید غفوریان - کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی
ساعات کار : 8 صبح الی 10 شب
تلفن:   2702276 - 0261
فکس : 2701530 - 0261
info@baghestaniclinic.ir