image image image image
عصب کشی

کانالهای ریشه،مسیر های بسیار باریکی هستند که از بالای یک دندان منشعب شده بطور عمودی در ریشه ها پایین  آمده و تا نوک ریشه ها امتداد دارند.

هر دندان بین یک تا چهار کانال ریشه میتواند داشته باشد. برخی از مشکلات دندانی مثل پوسیدگیهای عمیق میتوانند مغز دندان و این کانالها را آلوده و عفونی کنند که پیامد آن حساسیت،درد و ایجاد  آبسه است.درمان ریشه دندان یک راه درمانی متداول است که شامل خارج کردن مواد عفونی شده مغز و کانالهای ریشه و تمیز کردن این نواحی و پر کردن آنهاست.
سفيدكردن دندان‌ها  شاید شما از بد رنگی دندان هایتان ناراضی باشید یا حتی مایل باشید برای داشتن یك چهره زیباتر، دندان های سفیدتری داشته باشید. معمولا رنگ دندان های هر فرد با رنگ پوست او هماهنگی دارد. اگر به چهره یك سیاهپوست نگاه كنید، امكان دارد دندان های او خیلی سفید به نظر شما بیاید ولی حقیقت این است كه زمینه تیره و سیاه پوست او ایجاد خطای دید می كند و موجب می شود دندان هایش سفیدتر به نظر بیاید.
رنگ زرد دندان خبر می دهد از...
کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی از سال 1374 ( بیش از 15 سال ) سابقه ) فعالیت خود را در همین مکان فعلی آغاز نموده و روز به روز با گسترش کمی و کیفی به فعالیت خود ادامه داده است .
خدمات ما  بهترین نماینده شوراها کسی است که درد مردم را بداند ، با مردم همدل و صمیمی باشد ، از فساد دور باشد و دنبال اشرافیگری خود نباشد.
معرفی کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی
درباره ما PDF چاپ نامه الکترونیک

کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی از سال 1374 ( بیش از 15 سال ) سابقه ) فعالیت خود را در همین مکان فعلی آغاز نموده و روز به روز با گسترش کمی و کیفی به فعالیت خود ادامه داده است .


در حال حاضر دارای بخش های تخصصی : ترمیمی زیبایی  ، جراحی لثه ، ایمپلنت ، ارتودنسی ، معالجه ریشه دندان یا راندو ، اطفال و جراحی فک و صورت می باشد .


سعی شده است با توجه به سابقه طولانی و اعتمادی که در طول سالیان متمادی مراجعین عزیز به ما داشته اند  ، دندانپزشکان مجرب و توانمندی با ما همکاری نمایند .


همچنین از لحاظ استریلیزاسیون با داشتن اتوکلاو مرکزی class B ایتالیا و استفاده از مواد ضد عفونی کننده ی استاندارد و در حد قابل قبولی توجه شود .

 

بخش پذیرش :
در این بخش با مراجعه فرد ،  پرونده تشکیل و با ثبت سوابق بیمار ( بیماریهای قلبی – کلیوی – صرع – هپاتیت – دیابت -  HIV  - وضعیت حاملگی و سابقه بستری شدن در بیمارستان  ) ملاحظات و طرح درمان دندانپزشکی مشخص و به بخش های لازم جهت انجام درمان معرفی می شوند.

 

بخش استریل مرکزی (CSR) :
در این بخش وسایل و ابزار دندانپزشکی بعد از شستشوی کامل در دستگاه  Ultra Sonic   قرار گرفته و با استفاده از ارتعاشات  ، ذرات بسیار ریز نیز از ابزار جدا شده و سپس در دستگاه استریل پیشرفته ( اتوکلاو ) قرار گرفته و کاملا با چسب و نوارهای مخصوص جهت اطمینان از استریل کامل کنترل می شود و وسایل یکبار مصرف استفاده شده نیز کاملا معدوم می گردد.

 

بخش های درمانی :
دراین بخش در صورت نیاز ابتدا رادیوگرافی در کلینیک انجام و سپس با توجه به نیازهای درمانی کلیه ی کارهای دندانپزشکی با بهره مندی از دنندانپزشکان متعهد و متخصص و پرسنل کارآزموده انجام می گیرد.

 

مراکز طرف قرارداد:
این مرکز با 15 سال سابقه فعالیت با مراکز و سازمانهای معتبری طرف قرارداد می باشد از جمله :

 • بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران 
 •  بیمه دانا
 •  شرکت سهامی بیمه ایران
 •  سازمان تامین اجتماعی
 •  شرکت مهندسین مشاور آب و خاک
 •  صنایع دفاع
 •  شرکت برق منطقه تهران
 •  قطعات توربین شهریار
 •  شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (( توکا ))
 •  سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران غرب استان تهران 
 •  شرکت تولید برق منتظر قائم
 •  تعمیرات ، تجهیزات نیروگاهی و مراکز دیگر

 

 

 

مقالات دندانپزشکی


با ما تماس بگیرید !

آدرس : کرج - خیابان طالقانی جنوبی - نبش کوچه شهید غفوریان - کلینیک دندانپزشکی دکتر باغستانی
ساعات کار : 8 صبح الی 10 شب
تلفن:   2702276 - 0261
فکس : 2701530 - 0261
info@baghestaniclinic.ir